1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. WoM2 folosește aplicația Discord. Alătură-te acum!

Actualizare v9.0

Discuție în 'Actualizări Joc' creată de DeadSoul, 7 Noi 2017.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. DeadSoul

DeadSoul Game Master Membru personal

Aprecieri primite:
    215
    Salutare!

Această actualizare aduce câteva noi obiecte: Schimbă Bonus Mov, Adaugă Bonus Mov, Vin Experimental, Inel Exp. Pet (3h), Notiţa Fierarului(Încep), Notiţa Înţelept(Încep), Supliment Cheheom. Vă lăsăm pe voi să descoperiți ce face fiecare obiect în parte. Desigur, pentru a putea face asta, prima dată trebuie să le obțineți... din noua temniță Naaga pentru jucătorii de nivel 45-60!

Actualizarea Detaliată
    • O nouă misiune cu o poveste frumoasă și o nouă temniță Naaga.
      • Începe-ți aventura la Uriel!
    • Obiecte noi (menționate anterior).
    • Halloween: Evenimentul s-a încheiat complet.
      • Aspectul hărților a fost înlăturat.
      • Costumele NU au fost scoase din Magazinul Special.
        • Deoarece am făcut câteva schimbări de strălucire, ne dăm seama că unii dintre voi ar putea fi interesați mai mult de acestea, așadar le vom mai ține în Magazinul Special pentru încă 24 de ore!
      • Am adăugat puțin mai multă strălucire Costumelor de Halloween.
      • Am inclus costumele în fereastra de costume.
    • Imunitatea la otravirea pasivă a Șerpilor și Scorpionilor funcționează acum corespunzător.
      • Soldatul Gigant și Muncitorul Gigant nu mai sunt imuni la otrăvire.
    Ce urmează
    Următoarea actualizare ar trebui să sosească la începutul lunii Decembrie. Dacă ne atingem scopul și finalizăm toate noutățile și modificările propuse (lucrările pot fi totuși delicate!), suntem convinși că toată lumea va fi încântată. Deocamdată, ne axăm pe anumite noutăți/modificări propuse de comunitate, având șansa de a schimba câteva lucruri comune (da, da, inclusiv mult-discutatul subiect despre "balansare", deși nu este clar în acest moment cât de mult vom ajusta asta, putând fi un lucru minor, făcut treptat de-a lungul timpului).

Cu dragoste,
    Echipa WoM

2. DeadSoul

Aprecieri primite:
    215
  3. DeadSoul

Aprecieri primite:
    215
    Actualizarea v9.0.1 de ieri cuprinde:

• Am adăugat Costumele Dinte în fereastra de costume.
    • Am remediat câteva probleme raportate la costumele/frizurile de Halloween.
    • Am remediat câteva zone unde monștrii puteau ieși în afara hărții Naaga.
    • Am remediat o problemă ce permitea jucătorilor să piardă obiectul Karma, dropând-ul atunci când erau ucisi, cât și la restartarea în zonă.
    • Am remediat o problemă ce permitea obiectelor să ajungă în slot-urile de inventar blocate (Mulțumim lui AxVi pentru raport).
    • Am remediat o problemă rară ce cauza completarea negocierilor chiar dacă unul din jucători nu avea suficient spațiu în inventar (Mulțumim lui AxVi de asemenea).

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta